Zrób zdjęcie!

_DSC5487

Dziś chciałam zachęcić i Ciebie do fotografowania. Zdjęcia lubię robić, ludzie mówią mi, że całkiem mi to wychodzi. Ja patrzę na swoje prace krytycznym okiem, dużo czytam i się uczę, i na pewno profesjonalista z doświadczeniem, wytkną by  mi wiele błędów. Jednak nie przejmuję się tym, mam 5 miesięcznego brzdąca i wiele obowiązków. Pomimo tego biorę na siebie wiele więcej niż standardowa mama. Prowadzę bloga, dom, szyje, gotuję i sprzątam, projektuje, wymyślam. A no i oczywiście spaceruję, minimum 2 godziny dziennie :)

_DSC5491

Planuję oczywiście rozpocząć kursy fotografii jednak na to potrzeba coś czego nie mam, czas. Teraz jednak robię to jak prawdziwy amator. Metodą prób i błędów. Chciałam dziś pokazać, że nawet zwykłe łóżko w sypialni może być miejscem na fajne zdjęcia, ja fotografuję dużo, widzę codziennie jak moje dziecko z chwili na chwilę rośnie i nie chcę stracić nic ważnego. Na Twardym dysku przeszło 15 tysięcy zdjęć się już kisi, i czeka, na obróbkę. Chyba nie ma tak obzdjęciowanego bobasa 😀 , a może się mylę. Wiem wiem, jestem szalona, no ale muszę z tym żyć. Dziś chciałam i Ciebie zachęcić do utrwalania tych pięknych chwil, nawet telefonem. Fajnie jest mieć pamiątkę.

1

 

Im starsza tym ciężej się współpracuje. Dziś z 80 zdjęć może wybiorę z 5. Modelka bardzo chętnie niszczyła dekoracje, kiedy już była pięknie ustawiona do zdjęcia, w tym akurat momencie postanawiała porzuć duży palec u nogi i zamiast pięknej tutu na zdjęciu, pampers w tygrysa.  Szybko się zdenerwowała i na tym zakończyła się nasza dzisiejsza współpraca._DSC5508

Bardzo żałuję, że nie mamy sesji noworodkowej, ale takie najlepiej robić do max 3 tygodni po porodzie, a ja w tamtym czasie chodziłam trochę do tyłu i nie w głowie mi zdjęcia były, kolejne czego żałuję to zdjęcia co miesięczne z akcesoriami, ja moje pierwsze zrobiłam jak Emma miała 5 miesięcy i jest ono takie sobie, ale i tak je pokażę :)

_DSC5475

Zatem aparaty w dłoń i do dzieła!

Ściskam sobotnie :*

K.