Powiew wiosny

W szafie trochę zmian. Emma rośnie więc i jej garderoba się zmienia. Już trochę głupio mi ubierać ją bez przerwy w śpiochy. Duża dziewczyna jest w końcu. Coraz więcej fajnych ubrań zaczyna pasować idealnie. W związku z tym i w szafie zaszły zmiany. Jeśli chodzi o sieciówki, w tym sezonie najbardziej przypadła mi do gustu kolekcja Cubusa oraz Kappahl. Cubusowe kwiatowe aplikacje i elementy nadają wiosennej świeżości, a pastelowe kolory są miłe dla oka. Kappahl z kolei kusi koronkowymi i elementami i haftami, słodkimi guziczkami i falbankami. Jednak nie wszystko na raz :)

Pierwsze zakupiłyśmy getry w kwiaty i bluzę.

Idealne na powitanie wiosny :)

Uten navn-1

 

_DSC5134

_DSC5135

 

Kolejnym sklepem do, którego zawsze chętnie zaglądam jest Lindex, co sezon wypuszczają słodkie rompersy z delikatnej bawełny w kwieciste wzory. Uwielbiam je. Opaska handmade.

_DSC5128

_DSC5126

_DSC5127

 

Sztruksy z Cubusa i szary sweter H&M, który wreszcie pasuje, do tego skarpetki grzechotki SOXO, prezenty które wreszcie pasują :) lub  ciepłe buciki w stylu EMU idealne na chłodniejsze dni.

_DSC5099k

Reaktywacja Zośki, poprzednią zjadł pies. 😀
_DSC5101

_DSC5102

_DSC5104

_DSC5106

Już  w tym tygodniu postaram się dodać post DIY jak zrobić uchwyt na smoczek.

_DSC5136

Nas powitała dziś piękna pogoda, szafirowe niebo i słońce. Więc bez dwóch zdań biegniemy na spacer :) Wspaniałego pierwszego dnia wiosny dla każdego z was.

K.