Niespodzianka

lel

 

Pewnie zastanawiacie się co u mnie…

O tym może później…

Teraz chciałabym wam opowiedzieć o kimś, a właściwie o 3 ktosiach :)

Wiadomość o tym, była dla mnie sporą niespodzianką. Bardzo miłą niespodzianką.

Dwie młode mamy i babcia.

Jedną z mam poznałam w liceum, jednak dopiero wspólne chodzenie w ciąży i codzienne zmagania po urodzeniu dziewczyn, sprawiły, że nasza znajomość odżyła na nowo… Druga mama równie zakochana w maszynie do szycia jak ja, tworzy te wspaniałe dodatki, no i jest jeszcze babcia, doświadczona zarówno w obsłudze maszyny jak i we własnym biznesie. Ale dość o tym, chciałam Wam przedstawić nową markę:

Lelli Bom

Uwielbiam takie połączenia, doświadczenie Babci oraz zapał i znajomość potrzeb maluchów, które mają Mamy sprawia, że każdy produkt jest przemyślany i dobrany idealnie do potrzeb dziecka. Kreatywność sprawia, że nawet te najbardziej wymagające znajdą coś dla swojego dzidzieła i nie tylko :)

lel2

Z własnego doświadczenia wiem jak wiele pracy kosztuje zrobienie czegoś handmade, sama tworzę i bardzo cenię sobie, szczególnie produkty wykonane od samego początku do końca ręcznie. W świecie, w którym większość rzeczy pochodzi z Chin lub z taśmowych produkcji, gdzie co druga osoba na ulicy ma identyczne dodatki, których cena odpowiada jakości, i w obydwu przypadkach zwykle jest niska, ja wybieram produkty tworzone lokalnie. Te, w których produkcje ludzie wkładają serce i pasję do tworzenia.

 

lel4

 

Dziewczyny stworzyły przeuroczą kolekcje, pościeli, poduszek, maskotek i innych przesłodkich dodatków do pokoju dla najmłodszych, już w niedługo otwierają własny Showroom, w którym każda z Was ma szanse nie tylko sprawdzić wysoką jakość produktów, ale i zaprojektować swój własny, niepowtarzalny zestaw i aranżacje pokoju malucha. Oryginalne wzory i kolory z pewnością skradną serce nie jednej z Was.

Zajrzyjcie koniecznie

 

K.

lel3

fot. Lelli Bom