Milestone- kamień milowy

_DSC6897

 Dziś chciałabym pokazać wyjątkowy gadżet.

Od jakiegoś czasu mam nieodparte wrażenie, że mam opóźnioną reakcję. Nie, nie chodzi o szybkie reagowanie jak coś się dzieje :). Chodzi o reagowanie na sytuacje związane z życiem. Zwykle budzę się tak o kilka miesięcy za późno. Jeśli dalej nie rozumiecie o co mi chodzi, już wyjaśniam.

 

_DSC6903

 

Kiedy urodziła się Emma miałam zamiar zorganizować jej wspaniałą sesję noworodkową. Taką profesjonalną. Zwlekałam z tym tak długo, że Emma urosła i niestety sesja przeleciała mi dosłownie przed nosem.

 

_DSC6899

 

Podobnie było z kartami od Milestone Baby Cards. Sama nazwa kart oddaje doskonale uczucie jakie towarzyszy mamie podczas poznawania dziecka i bacznego śledzenia poczynań maluszka. Każdy kolejny krok w rozwoju to kamień milowy :) Każde drobne wydarzenie jest ważne i wyjątkowe.

Karty te zostały stworzone aby rodzice mogli uwieczniać na zdjęciach nie tylko sam moment w, którym dziecko kończy tydzień, miesiąc czy rok, mamy do wyboru 11 kart z różnymi czynnościami od pierwszego uśmiechu, poprzez pierwsze kroki , aż do pierwszego ma-ma i ta-ta. Dodatkowo na tych 11 kartach mamy miejsce na datę, słodko nieprawdaż :)      _DSC6900

_DSC6904

16 kart na wieku…

_DSC6903

 

_DSC6907

…oraz 2 karty „należę do..” gdzie rodzice mogą wypełnić w zależności o płci kartę różową bądź niebieską.

_DSC6902

i jedna karta pusta, można wypełnić czym się chce :)

_DSC6905

 

30 kart i twoja wyobraźnia pozwoli stworzyć unikatowe zdjęcia.

 

_DSC6908

 

 

Kilka kart się nam już nie przyda, jednak Emmie się nie spieszy do chodzenia siedzenia i zęby też jej jeszcze nie wyszły więc w dalszym ciągu kilka wydarzeń do uwiecznienia jeszcze jest. Wszystkim przyszłym mamą serdecznie polecam. Fajna pamiątka na całe życie :)

_DSC6901

Opisy i inspiracje znajdziecie również na stronie internetowej Milestone link tutaj. Z tyłu instrukcja :)

_DSC6909

Do kupienia np. tutaj

Milestone ma w swojej ofercie również kart na okres ciąży, jednak te narazie nie są mi potrzebne :)

 

K.